Ranking 2016

dane pochodzą z serwisu http://taniecpolski.cioff.pl

Spis treści

  1. Kategoria IC
  2. Kategoria IIC
  3. Kategoria IIIB
  4. Kategoria IVA
  5. Kategoria VA
  6. Kategoria VIA
  7. Kategoria VIIA
  8. Kategoria VIIHOBBY

Kategoria IC

stan na dzień 29 sierpnia 2016 - kliknij aby przejść na stronę CIOFF
Miejsce
Para
Logo
Grupa
Punkty
1 WÓJTOWICZ JAN
CHOLEWA MILENA
ZPIT "POWIŚLE" PUŁAWY 191
2 PISKOREK SZYMON
KOWALCZYK KAROLINA
ZPIT "POWIŚLE" PUŁAWY 184
3 ŁAGIDZE ROBERT
CIOK ZOFIA
ZPIT "MALBORK" MALBORK 144
4 BIZOŃ GRZEGORZ
BRONOWSKA MAGDALENA
BESKID ZPIT BIELSKO BIAŁA 0

Kategoria IIC

stan na dzień 29 sierpnia 2016 - kliknij aby przejść na stronę CIOFF
Miejsce
Para
Logo
Grupa
Punkty
1 GÓRCZYŃSKI BARTOSZ
WIŚNIEWSKA KAROLINA
ZPIT "WARMIA" OLSZTYN 294
2 ŁAWRYNOWICZ SZYMON
KRUPIŃSKA MAJA
ZPIT "WARMIA" OLSZTYN 154
3 KASPRZYCKI WIKTOR
SIKORA DOROTA
ZPIT "ZIEMIA LISIECKA" GMINA LISZKI 152
4 KRUPA FRANCISZEK
CIEKANOWSKA HANNA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 132
5 KUŁAGA MICHAŁ
KAPŁON ANIELA
ZPIT "POWIŚLE" PUŁAWY 125
6 JAŃCZAK FRANCISZEK
BARYŁKA DOMINIKA
ZPIT "POWIŚLE" PUŁAWY 97
7 MARASZKIEWICZ ŁUKASZ
CHOLEWA SANDRA
ZPIT "POWIŚLE" PUŁAWY 82
8 KAŃKOWSKI MARCIN
SZMYT ZUZANNA
ZTL "PROMYKI" WIELISZEW 81
9 KADEJ FILIP
KOPYTIUK KAMILA
MIELNICKI K TAN "SOSENKA" MIELNIK 76
10 KLIMEK MICHAŁ
GUZY JULIA
KTP "MAKI I POWOJE" KRAKÓW 50
11-12 SPIRKA BARTŁOMIEJ
KULKA ZOFIA
DZF "CEPELIA" POZNAŃ 24
11-12 MORMOL KRZYSZTOF
ADAMCZUK JULIA
MIELNICKI K TAN "SOSENKA" MIELNIK 24
13 BIGAJ DOMINIK
KLIMEK ALEKSANDRA
MLZPIT "KRAKOWIAK" KRAKÓW 22
14 LINK MATEUSZ
PAWŁOWSKA ALEKSANDRA
ZPIT "WARMIA" OLSZTYN 21
15 KOMAR PAWEŁ
GRYCIUK MARTYNA
ZPIT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE 15
16 SZYMAŃSKI KAMIL
BARABASZ PAULINA
ZTL "PROMYKI" WIELISZEW 11
17-19 KAŃKOWSKI KAMIL
IGNACIUK MILENA
ZTL "PROMYKI" WIELISZEW 2
17-19 GROBEL SZYMON
KAPŁON ZUZANNA
ZPIT "POWIŚLE" PUŁAWY 2
17-19 PATKOWSKI MIKOŁAJ
KADEJ OLIWIA
MIELNICKI K TAN "SOSENKA" MIELNIK 2
20 GUTKOWSKI BARTŁOMIEJ
CĘKIEL ZUZANNA
ZPIT "POWIŚLE" PUŁAWY 1

Kategoria IIIB

stan na dzień - 29 sierpnia 2016kliknij aby przejść na stronę CIOFF
Miejsce
Para
Logo
Grupa
Punkty
1 CHOLEWA KACPER
GRABEK ZUZANNA
ZPIT "POWIŚLE" PUŁAWY 178
2 RAŹNY KAJETAN
BIAŁEK KAROLINA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 147
3 PASIUT PAWEŁ
SZCZEŚNIAK HANIA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 103
4 SIKORA MICHAŁ
WĄSIK MAŁGORZATA
ZPIT "ZIEMIA LISIECKA" GMINA LISZKI 62
5 ZYCH MATEUSZ
GNIEWEK ELA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 61
6 ROMANIUK MICHAŁ
LESZCZYŃSKA JOANNA
ZPIT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE 52
7 LIS KACPER
CHOJNACKA KINGA
ZPIT "POWIŚLE" PUŁAWY 31
8 IWANOWIEC ŁUKASZ
ŻERO ALEKSANDRA
ZPIT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE 30
9 GALOS GRZEGORZ
BICZAK ANIELA
ZPIT "ZIEMIA LISIECKA" GMINA LISZKI 20
10-11 JAKUBCZYK KRZYSZTOF
SURDACKA JULIA
ZPIT "POWIŚLE" PUŁAWY 0
10-11 BISIALSKI BARTOSZ
SZMYT JULIA
ZTL "PROMYKI" WIELISZEW 0

Kategoria IVA

stan na dzień 29 sierpnia 2016 - kliknij aby przejść na stronę CIOFF
Miejsce
Para
Logo
Grupa
Punkty
1 ŚLĘCZKA MACIEJ
SERWIŃSKA KATARZYNA
KTP "MAKI I POWOJE" KRAKÓW 226
2 BOROŃ MIKOŁAJ
BONAREK KLAUDIA
KTP "MAKI I POWOJE" KRAKÓW 175
3 MIKSA JAKUB
PERESADA ZOFIA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 70
4 GRZEJDA MICHAŁ
ALEKSY ALEKSANDRA
ZPIT "MŁODY TORUŃ" TORUŃ 54
5 KNAP MIKOŁAJ
ZIÓŁEK KLAUDIA
ZPIT "POWIŚLE" PUŁAWY 21
6 SKOCZEŃ DOMINIK
BUCZYŁO JUSTYNA
ZPIT "PODLASIACY" BIAŁA PODLASKA 15

Kategoria VA

stan na dzień 29 sierpnia 2016 - kliknij aby przejść na stronę CIOFF
Miejsce
Para
Logo
Grupa
Punkty
1 KOPYTO ŁUKASZ
RADZIK PAULINA
ZPIT "SILESIANIE" KATOWICE 213
2 RAŹNY JAKUB
DRZAS KAMILA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 152
3 GMURCZYK MACIEJ
SKRZYPCZYK ALEKSANDRA
PARA NIEZRZESZONA WARSZAWA 133
4 BOROŃ MIŁOSZ
BOROŃ ALINA
ZPIT UJ "SŁOWIANKI" KRAKÓW 124
5 GRABOWSKI KONRAD
STELMASZEWSKA MAGDALENA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 61
6 SZYSZKO MATEUSZ
PIOTROWSKA PAMELA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 57
7 RAJ GABRIEL
KACZMARSKA KAROLINA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 35
8 AWKSIETIJUK FILIP
PLEWAKO KATARZYNA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 30
9 KUŁAKOWSKI PIOTR
SARNACKA ANGELIKA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 12
10 NOWAKOWSKI HUBERT
ŁUKANOWSKA PAULINA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 1
11-16 SZEWELUK MICHAŁ
STAŃCZAK KAROLINA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 0
11-16 SABOK-RZEPKA TOMASZ
LEMPE WERONIKA
ZF WIELKOPOLANIE POZNAŃ 0
11-16 GROTH WOJCIECH
GMURCZYK KAROLINA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 0
11-16 GALASIŃSKI JAN
JAWORSKA HANNA
ZF WIELKOPOLANIE POZNAŃ 0
11-16 JANTAS ALEKSANDER
SERAFIN ALEKSANDRA
ZPIT UJ "SŁOWIANKI" KRAKÓW 0
11-16 NIEWIAROWSKI JANUSZ
NIKOŁAJUK ANGELIKA
ZPIT "MAŁE PODLASIE" SIEMIATYCZE 0

Kategoria VIA

stan na dzień 29 sierpnia 2016 - kliknij aby przejść na stronę CIOFF
Miejsce
Para
Logo
Grupa
Punkty
1 HYDZIK KAMIL
WOŹNIAK ANNA
ZPIT UJ "SŁOWIANKI" KRAKÓW 268
2 TRYNISZEWSKI DAMIAN
SIELICKA EMILIA
PARA NIEZRZESZONA 139
3 STADNICKI JAKUB
BRONOWSKA MONIKA
BESKID ZPIT BIELSKO BIAŁA 88
4 BURDZIUK JAROSŁAW
KAMIŃSKA ALEKSANDRA
ZPIT "MALBORK" MALBORK 84
5 BUDKA BARTŁOMIEJ
NOWAK-KOTYS MAŁGORZATA
WIELKOPOLSKI KTP POZNAŃ 79
6 KROK PAWEŁ
OKUNIEWICZ NATALIA
ZPIT UG "JANTAR" GDAŃSK 72
7 CICHOCKI MICHAŁ
BUDZIAK WALISZEWSKA MARTA
WIELKOPOLSKI KTP POZNAŃ 66
8 BIALIK SZYMON
HARASIM DOMINIKA
PARA NIEZRZESZONA 41
9 ŻAKOWSKI ŁUKASZ
STRZELEWICZ MARTA
WIELKOPOLSKI KTP POZNAŃ 20
10-14 TUKALSKI MICHAŁ
KRZACZYŃSKA MAŁGORZATA
ZPIT UG "JANTAR" GDAŃSK 0
10-14 KUCHARYK GRZEGORZ
LAMPARSKA ANNA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 0
10-14 BIAŁKA ELIGIUSZ
SADOWSKA DOMINIKA
ZPIT UG "JANTAR" GDAŃSK 0
10-14 WICHROWSKI FILIP
WOŁOSZ KATARZYNA
ZPIT "WARMIA" OLSZTYN 0
10-14 KANIA MATEUSZ
WASILEWSKA EWA
ZPIT UW "WARSZAWIANKA" WARSZAWA 0

Kategoria VIIA

stan na dzień 29 sierpnia 2016 - kliknij aby przejść na stronę CIOFF
Miejsce
Para
Logo
Grupa
Punkty
1 KRZYŻANOWSKI GRZEGORZ
SZAJKOWSKA KAROLINA
WIELKOPOLSKI KTP POZNAŃ 170
2 KOZIEŃ JANUSZ
SŁAWIŃSKA TARGOSZ LUCYNA
ZPIT "DOBCZYCE" DOBCZYCE 98
3 ORIAN PIOTR
ORIAN ANNA
ORIAN SHOW SK KĘDZIERZYN KOŹLE 97
4 RADZIWIŁŁÓW KRZYSZTOF
BRZOSTOWSKA- RADZIWIŁŁÓW EWA
Z "KUŹNIA ARTYSTYCZNA" WILANÓW 86
5 KRÓL JAROSŁAW
SZULC JOLANTA
Z "KUŹNIA ARTYSTYCZNA" WILANÓW 64
6 PIĄTEK JACEK
PIĄTEK MAŁGORZATA
ZPIT UG "JANTAR" GDAŃSK 53
7 RYBCZYK WOJCIECH
RYBCZYK BARBARA
BESKID ZPIT BIELSKO BIAŁA 50
8-9 OPAS MARCIN
GRYGLAK-OPAS AGATA
Z "KUŹNIA ARTYSTYCZNA" WILANÓW 0
8-9 GICEWICZ JAN
GICEWICZ MAŁGORZATA
Z "KUŹNIA ARTYSTYCZNA" WILANÓW 0

Kategoria VIIHOBBY

stan na dzień 1 stycznia 2016 - kliknij aby przejść na stronę CIOFF
Miejsce
Para
Logo
Grupa
Punkty
1 BOROŃ MARCIN
BOROŃ AGNIESZKA
KTP "MAKI I POWOJE" KRAKÓW 53
2 RECZEK EUGENIUSZ
RECZEK HANNA
Z "KUŹNIA ARTYSTYCZNA" WILANÓW 42
3 SIKORA PIOTR
SIKORA KATARZYNA
ZPIT "ZIEMIA LISIECKA" GMINA LISZKI 31
4 KUCZYŃSKI ROBERT
KUCZYŃSKA JOANNA
Z "KUŹNIA ARTYSTYCZNA" WILANÓW 20